Županijska kadetska liga: Krk i poraz ne idu u istu rečenicu

Već smo pisali o županijskoj kadetskoj ligi, ali ipak na vašu sreću nismo završili s njom. Krk je odigrao dvije domaće utakmice: jednu s Jadrankom te jednu s Opatijom.

Utakmica protiv Jadranke nije započela obećavajuće za domaćina; napravili su gosti već u prvoj četvrtini +10. Međutim, to je samo razljutilo kadete Krka, koji su od tog trenutka do kraja susreta stavili nogu na papučicu gasa. Razmontirali su goste u sljedeće tri četvrtine s 57-28. M. Malović (15 koševa) je vodio Krk do konačne pobjede 63-44. Kod Jadranke, Maršić je ubacio 12 koševa.

Opatija se nije toliko opirala kao Jadranka. Krk je ozbiljnije ušao u ovu utakmicu te nije dao Volareviću da se razmaše. Od početka do kraja su kontrolirali utakmicu te su zasluženo uzeli pobjedu s rezultatom 62-42.  Ovoga puta je Jozić bio nabolji kod Krka te je zabio 17 koševa. Kod Opatije, Volarević je stao na 22 koša.

Krk-Opatija 62:42 (14:12,17:8,19:8,12:14)

Krk: Jakupi 6, Kirinčić 8, Stašić 2, Malović G 7, Horvat, Jozić 17, Oliva 11, Geljić 5, Stanć, Čondrić, Marijan 6, Malović M

Opatija: Polegubić 4, Dunatov 2, Volčanšek, Šarunić 5, Žiganto, Rajković, Finderle, Vengust, Volarević 22, Medved 2

Krk-Jadranka 63:44 (6:16,17:11,22:8,18:9)

Krk: Jakupi 7, Kirinčić 2, Stašić, Malović G. 15, Horvat, Jozić 30, Oliva 5, Geljić 4, Stanć, Čondrić, Marijan, Malović M.

Jadranka: Maršić 12, Kovačević, Perkić, Kuljanić, Jović 19, Latin 1, Budinić 6, Perišić