Županijska juniorska liga: Ri basket nastavio s pobjedama

Ri basket nastavio je s dobrim igrama u županijskoj juniorskoj ligi.

U vrlo izjednačenoj utakmici, Ri basket je uspio obraniti domaći teren od svih napada Zamećana te je upisao novu pobjedu, 66-64. Prva četvrtina je pripala domaćinu (16-9), koji je puno energičnije ušao u susret. Do poluvremena su uspjeli zadržati prednost od 6 koševa nad Zametom (34-28). U drugo poluvrijeme opet je bolje ušao Ri basket, koji je pred početak zadnje dionice igre uspio izgraditi respektabilnu prednost nad gostima (54-41). Međutim, gosti su u zadnjoj četvrtini krenuli na sve ili ništa. Skoro im se isplatio juriš, ali su na kraju ostali bez energije i mogućih produžetaka.

Kordić-Gružić i Marić su s 15 koševa predvodili Ri basket do nove pobjede. Kod Zameta se opet istaknuo tandem Gjukić (23 koša) i Paro (22 koša). Međutim, nisu imali dovoljno raspoloženih suigrača za nešto više od dostojnog poraza.

Ri basket – Zamet 66-64 (16-9, 18-19, 20-13, 12-23)

Ri basket: Dujaković, Benić 11, Kordi-Gružić 15, Marić 15,  Cupać 2, Nemec, Peranić, Komadina 7, Janković 12, Stijelja 4, Grotić.

Zamet. Paro 22, Gjukić 23, Dupski, Martinović, Mlinar, Mrakovčić, Medved 7, Bačić 2, Kordić 8, Hurem 2.