Radnik potopio Jadranku na pripremama

Jadranka će htjeti što brže zaboraviti ovu utakmicu.

Daleko od očiju svojih konkurenata, pripremne utakmice igra i KK Jadranka. No, zadnju utakmicu bi najvjerojatnije htjeli što brže zaboravti. Križevački Radnik se pokazao kao prevelikom preprekom te ih je potopio s 26 koševa razlike (58-84). Držali su se igrači Jadranke još u prvome poluvremenu (30-41), ali treća četvrtina se pokazala kobnom. Radnik tada bježi na ogromnih +23, 43-66) kojih u zadnjoj zadnjoj četvrtini zaokružuju na konačnih +26, 58-84.

Jukić je predvodio momčad Radnika s 26 postignutih koševa, dok je kod Jadranke najbolji  bio Herenda s 19 postignutih koševa.

Kada već pričamo o pripremnim utakmicama naših trećeligaša, spomenimo još da je Stoja porazila Rovinj rezultatom 77-66.

Jadranka – Radnik 58:84 (14:18, 16:23, 13:25, 15:18)

Jadranka: Fučić, Horvat 18, Perkić, Herenda 19, Tariba 10, Barkijević 1, Mršić, Jakovljević 3, Evđenić, Latin 7, Domazet, Jović, Budinić, Perožić. Trener: Starčević.
Radnik: Turković 6, Jukić 26, Kuprez 7, Glamuzina 15, D. Beljo, Biondić, Deković, I. Beljo 11, Funtak, Tomić 13, Vragović 4, Podhraški 2. Trener: Tomas.