Mlađi kadeti FSV-a nadigrali Ri basket

Mlađi kadeti FSV-a su prošloga tjedna u županijskoj ligi nadigrali vršnjake iz Ri bakseta rezultatom 84-44.

Međutim, konačni rezultat nije imao previše poveznica s prvim poluvremenom, koje je proteklo u vrlo izjednačenoj borbi. FSV je za nijansu bio bolji u prvoj četvrtini te je na kratki odmor otišao s +7. Druga četvrtina nije nam ponudila inspiriranu ofenzivu s obje strane (12-10) te se tako u svlačionice otišlo s rezultatom 36-27.  Iako je razlika bila u tom trenutku dostižna, Ri basket je u potpunosti pao u trećoj četvrtini, koju je izgubio s 23 razlike (30-7). Favorizirani FSV znao je da je tu bila odlučena utakmica te je još jednom ove sezone lišio zadnju četvrtinu napetosti-

U FSV-u se istaknulo mnoštvo pojedinaca: Peulić (18 koševa), Zatezalo (17 koševa), Oprešnik (25 koševa) te Starčević (12 koševa). Kod Ri basketa su Kovačević s 21 košem te M. Kobašević s 16 koševa vukli momčad.

KK FSV 2 – KK Ri basket 84 : 44 (24:17, 12:10, 30:7, 18:10)

FSV 2: Peulić 18, Zatezalo 17, Gusić, Jambrušić 9, Vuksan 4, Malić 3, Starčević 12, Ivančević 6, Oprešnik 15, Rukavina, Miljak.
Ri Basket: Prica 4, Kovačević 21, Bjelčević, E. Kobašević 2, M. Kobašević 16, Unković 2, Skočilić