Mlađi kadeti Cresa deklasirali oslabljeni FSV II

Mlađi kadeti suvereno su krenuli u doigravanje PGŽ lige pobjedom nad drugom momčadi FSV-a 83-31.

FSV II došao je u goste Cresu u dosta oslabljenom sastavu, što je rezultiralo uvjerljivom pobjedom domaćina. Od početka do kraja je Cres igrao na visokom nivou te je tek u zadnjoj četvrtini stao na kočnicu te dopustio FSV-u da po prvi puta prijeđe dvoznamenkasti broj koševa u četvrtini.

Cres ovom pobjedom je bez sumnje osigurao polufinale u kojem ga čeka pobjednik iz susreta FSV-a i Opatije.

Najbolji otočanin je bio Blažević s 16 koševa, dok je kod FSV-a Ivančević bio usamljen u napadu te je susret završio s 14 koševa.

Cres – FSV II 83-31 (24-6, 20-6, 15-7, 23-12)

Cres: Budimir 2, Blažević 16, Kaštelan 3, E. Salković 7, Bosnić 7, Dlačić 13, B. Salković 10, Ćurković, Filipas 4, Lovrečić 12, K. Damijanjević 7, Blažeković 2;
FSV II: Peulić 4, Jambrušić, Gusić, Šimatović, Vuksan 6, Ivančević 14, Rukavina, Matić 7, Miljaz;