Mlađe kadetkinje izvukle veliku pobjedu u PGŽ ligi

Mlađe kadetkinje Krka došle su do tijesno izborene pobjede nad Opatijom rezultatom 32:35.

Opatija u prvoj četvrtin nikako nije mogla probiti granitnu krčku obranu te je to rezultiralo vodstvom Krka nakon prvih deset minuta (2-8). U drugoj četvrtini su se obje strane uspjele raspucati, ali Krk je uspio zadržati te i povećati vodstvo iz prve četvrtine (10-18). Međutim, tada Opatija radi veliki preokret u nastavku susreta te uspijeva ući u zadnju četvrtinu s minimalnom prednošću (+24-22). Krk je ipak uspio u zadnjoj četvrtini spasiti susret te u uzbudljivoj završnici uzeti pobjedu rezultatom 32-35.

Najbolja igračica Krka je bila Skomeršić s 11 koševa, dok je kod Opatije dominirala Grgurić s 14 koševa.

Opatija – Krk 32-35 (2-8, 8-10, 14-4, 7-13)

Opatija: I. Kurjak 2, L. Kurjak, Martinčić, Knežević, Radoš. V. Mihaljević, A. Mihaljević, Sandalj 6, Radoš 6, Ristić 4, Grgurić 14.
Krk: Škvorc 3, Skomeršić 11, Kraljić 2, Međimurec 2, Šipuljak, Nešković 9, Duvnjak 8.