Lagana pobjeda kadeta Kvarnera nad Cresom

Kadeti Kvarnera 2010 otvorili su doigravanje uvjerljivom pobjedom nad Cresom 113-67.

Krnji sastav Cresa nije imao odgovor na raspoloženi Kvarner, koji je već u prvoj četvrtini napravio dvoznamenkastu prednost (31-19). Do poluvremena je ta prednost nastavila rasti (+18, 53-35). Velika dominacija Kvarnera prvom poluvremenu je lišila utakmice napetosti te je tako drugo poluvrijeme odigrano bez prevelikog pritiska za obje momčadi. Kvarner je uspio pružiti skoro svakom igraču priliku za igru u tom periodu te je na krilima cijelog kolektiva završio utakmicu s konačnih +46.

Najbolji u redovima Kvarnera bili su Turina i  Brnelić s 21 košem, dok je kod Cresa odličan bio Nađ s 23 košem.

Kvarner  2010 – Cres 113-67 (31-19, 22-16, 23-16, 32-16)

Kvarner 2010: Brnelić 21, Kučić 10, Dupski 9, Turina 21, Tomić, Pribanić 18, Sablić 8, Volarević 16, Bačić 2, Lisac 8
Cres: Nađ 23, N. Filipas 15, B. Salković 4, Bosnić 2, Kaštelan 14, Blažević 9, B. Filipas, Damijanjević