Kvarner zaledio Dubravu na nevjerojatnih -123

ŽKK Kvarner nastavio je marširati kvalifikacijskom ligom te je upisao novu nevjerojatnu pobjedu rezultatom 151-28.

Što reći o takvoj utakmici? Kvarner je četvrtinu otvorio sa serijom 21-0 te je Dubravi dopustio samo  tri koša (38-3). Do poluvremena je na semaforu već bilo +51, da bi onda onda u drugom poluvremenu Kvarner još malo stisnuo gas te ubrzo odjurio preko sto koševa razlike. Kvarner je tako još jednom pokazao svoje mišiće te je samo potvrdio da im u kvalifikacijskoj ligi nitko po kvaliteti nije ni približno blizu.

Valentina Galušić je susret završila s 38 koševa za samo 28 minuta, dok je kod Murse Nives Džafić ubacila 13 koševa.

ŽKK Dubrava – ŽKK Kvarner 28-151 (3-38, 11-27, 9-44, 5-42)

ŽKK Dubrava: Džafić 13, Perić, Lujić 9, Osmančević, Prepelić, Markoci Ćulo 4, Krpan 2.
ŽKK Kvarner. Galušić 38, Matijević 12, Waterlooh 31, Lešnjak 23, Purina 23, Marošević 15, Plavljanin 6