Kadeti Kvarnera 2010 u trećom kolu konačno stigli do slavlja

Načekali su se izabranici Branka Musića na slavlje u regionalnoj ligi kadeta, ali došao je i taj dan.

U Rijeci je Kvarner dočekao Pulu 1981 te već na samom početku dokazao koliko je motiviran doći do slavlja. Nakon 10 minuta igre bilo je +8 za domaćine, no doduše Puljani onda smanjuju na -1 do poluvremena. U zadnju četvrtinu ušlo se s +5 za Riječane i onda je došlo odlučujućih 10 minuta. Tada Puljani posustaju na obje strane parketa te Kvarner zna to i iskoristiti te s 25-10 dovršava posao za prvu pobjedu u regiji.

Do 83:62 slavlja Kvarner, čiji su igrači zabili 10 trica, vodio je ponovno odlični Vito Kučić s 29 poena, dok se Gordan Kondić mogao utješiti s 21 poenom u porazu svoje momčadi.

Kvarner 2010 – Pula 1981 83:62 (24:16, 17:23, 17:13, 25:10)

Kvarner 2010: Kučić 29, Smoković, Veršić 5, Volarić, Gašparac 1, Pribanić 7, Jurković 7, Bačić 16, Lisac 5, Volarević 13.

Pula 1981: Jakšić 14, Lešić, Zuber 8, Vučinić, Borina, Grgić 6, Đorđević 3, Siard 6, Kondić 21, Maurović 2, Milec 2.