Juniori Kastva bez milosti za Zamet

Juniorska momčad Kastva suvereno je izborila polufinale junorske PGŽ lige pobjedom nad Zametom 120-59.

Utakmica je već bila riješena u prvoj četvrtini u kojoj Kastav nije mogao promašiti te je nakon deset minuta na svojem kontu imao nevjerojatnih 40 koševa. Zamet je u tom periodu ubacio solidnih, ali nedovoljnih 17 košva te je već u tom trenutku bilo jasno da će ova utakmica biti jednosmjerna ulica. Do poluvremena je prednost narasla za pola koša (57-33). U drugome poluvremenu opet su Kastavcu započeli svoju kanonadu na suparnički koš te je prednost samo nastavila rast do kraja sureta kad se zaustavila na +61, 120-59.

Marelja s 22 te Ratko s 19 koševa bili su lideri Kastva u ovom susretu. Kod Zameta su Vrbanić i Paro susret završili s 12 koševa.

Ovom pobjedom Kastav je izborio polufinalni dvobij u kojem ih čeka opasni FSV.

Kastav – Zamet 120-59 (40-17, 17-16, 25-14)

Kastav: Kusturin 10, Lopar 14, Marelja 22, Bešić 18, Barnjak, Mandičić 2, Benković 9, Rogović 13, Mandekić 8, Katalinić, Ratko 19.
Zamet: Paro 12, Vrbanić 12, Gjukić 11, Dupski 3, Longin, Hurem, Mlinar, Lisac 9, Pribanić 4, Kordić 8.