Crikvenica dobila desetkovani Cres

U zaostalome susretu PGŽ lige kadeti Crikvenice su došli do pobjede nad Cresom rezultatom 81-70.

Cres je na noge Crikvenici došao bez većine startne petorkete se to moglo vidjeti. U prvoj četvrtini Cres se dobro držao te je zaostajao samo -3, 20-23. Međutim, u drugoj dionici igre gosti počinju polako gubiti korak s Kircima, koji koriste svoju šansu te bježe na +16, 48-32. U nastavku utakmice stanje na semaforu se nije mijenjalo – Crikvenica je održavala te polako podizala svoju prednost dok je Cres tek u zadnjoj četvrtini uspio doći do zraka te smanjenja svojeg zaostatka na konačnih -17, 88-71.

Danijel Car je ubacio 25 koševa za pobjednike, dok je kod Cresa Nađ ubacio 34 koša.

Crikvenica – Cres 88- 71 (23-20, 25-12, 24-18, 16-21)

Crikvenica: Bradalić, Vukadin 13, Bošnjak 2, D. Car 25, Maričić 22, S. Car 10, I. Banušić 6, Bolješić 10, A. Banušić.
Cres: B. Filipas 7 , Blažević 5, Nađ 34, Bosnić 2, B.Salković 14, K. Damijanjević, A. Kaštelan 2, Lovrečić 7.