Bezić zasjao u pobjedi mlađih kadeta Kastva

Mlađi kadeti Kastva došli su do uvjerljive pobjede u doigravanju PGŽ lige protiv Crikvenice rezultatom 91-62.

Kastavci su odmah na samome startu susreta pokazali gostima da ovdje neće doći do pozitivnoga rezultata. Nakon već deset minuta je na semaforu stajalo uvjerljivih +14, 22-8. Do poluvremena je ta razlika narasla na +18. U nastavku susreta Crikvenica je došla do zraka te je u trećoj četvrtini smanjila svoj zaostatak, ali nije dugo trebalo Kastavcima da opet ubace u najvišu brzinu. Zadnja četvrtina tako nam je ponudila raspucani Kastav koji je tako serijom 28-12 susret zaklućčio s konačnih +29, 91-62.

Bezić je priredio mali show na terenu te je susret završio s 39 koševa. Kod Crikvenice su najbolji bili Latin i Đipalo s 12 koševa.

Kastav – Crikvenica 91:62 (22:8, 23:19, 18:23, 28:12)

Kastav: Bezić 39, Šoškić 7, Ujević, Banašin 15, Jelušić 16, Pustahija 5, Turk, Ivanić 9.
Crikvenica: Latin 12, Šulentić 7, Koščić, Vilušić 4, Maravić 8, Blažević, Đipalo 12, Svetić 7, Mužević, Butorac 8, Badurina, Tomas 4.