Županijska ml. kadetska liga: Uvjerljivo Škrljevo na domaćem terenu

Županijska mlađe kadetska liga nam je ponudila susrete između Škrljeva i Zameta te Opatije i Ri basketa.

Mlađi kadeti Škrljeva nisu imali većih problema sa Zametom te su uzeli uvjerljivu pobjedu s rezultatom 70-43. Sve je bilo jasno već u prvoj četvrtini gdje je obrana Škrljeva ostavila goste na samo 2 poena (16-2). U drugoj četvrtini se Zamet ofenzivno pokrenuo, ali razlika se samo nastavljala povećavati. U drugom poluvremenu uslijedila je ista priča te Škrljevo moglo početi slaviti novu pobjedu. Briljantan je opet bio Kukuljan s 30 koševa, ali ovoga puta je iskočio i Zubalj, koji je susret završio s 25 koševa. Kod Zameta se istaknuo Živković s 18 koševa.

Susret između Opatije i Ri basketa bio je nešto napetije prirode. Iako je Opatija uzela početno vodstvo do +11, Ri basket se nije predavao. Pred zadnju četvrtinu razlika je bila dostižnih -10, ali ipak je Opatija predvođena Volarevićem pokazala da je zasluženo vodila cijeli susret te je u konačnici uzela pobjedu, 59-42. Volarević je susret završio s 33 koša, dok je kod gostiju Kobašević ubacio 22 koša.

Škrljevo – Zamet 70-43 (16-2, 17-16, 23-7, 14-18)

Škrljevo: Zubalj 25, Kukuljan 30, Burul 6, Pranjić-Zaharija, Tuhtan 2, Zoretić 2, Podnar, Moreti 3, Lukanić 2

Zamet: Živković 18, Jelenković, Macan, Blaženović, Golubić 2, Špurej 7, Marek, Bakić, Sterpin 16

Opatija – Ri basket 59-42 (21-10, 12-11, 12-13, 14-7)

Opatija. Vengust 6, Mašinović, Mešić 2, Crljen 2, Brkić, Raško, Prpić, Knežević 4, Volčanšek 12, Volarević 33

Ri basket: Prica 4, B. Urššić, Deplin, Onković 6, Travica 2, G. Kobašević, Bjelčević 4, Skočilić, M. Kobašević 22, Uršić 2, Omerović 2