Županijska ml. kadetska liga: Kako zaustaviti Volarevića?

Škrljevo će još dugo pamtiti Volarevića, koji im je utrpao 42 koša u županijskoj mlađe kadetskoj ligi za novu pobjedu Opatije, 72-43.

Obje strane su u dvoboj ušle s velikom željom za pobjedu, koja se manifestirala s vrlo izjednačenom četvrtinom. Opatija je bila spretnija te je nakon prve četvrtine imala +1 (17-16). No, u nastavku utakmice u akciju stupa Volarević i obrana Opatije, koja je sakrila koš kadetima Škrljeva. Na poluvrijeme je uspjela otići s velikih +17. Treća četvrtina nam je ponudila istu priču, koja nije imala sretan završetak za Škrljevo (55-28) . Do kraja susreta, Opatija je bez problema sačuvala svoju monumentalnu prednost.

Osim Volarevića, dobar je bio Volčanšek, koji je utakmicu završio s 14 koševa. Kod Škrljeva, Kukuljan je imao 23 koša.

Škrljevo – Opatija 43-72( 16-17, 6-22, 6-16, 15-17)

Škrljevo: Zubalj 15, Kukuljan 23, Zoretić, Burul 3, Pranjić-Zaharija, Zaharija, Podnar, Crnković, Moreti, Lukanić 2.

Opatija: Volarević 42, Vočanšek 14, Knežević, Mašinović, Vengust 4, Mešić, Brkić, Milovac 8, Prpić 4, Mešić, Matacin, Rajko.