Županijska ml. kadetska liga: FSV ostavio Rab na 27 poena!

15194423_1265449676856100_8660994180125673263_oMlađi kadeti FSV II, Kostrene, Raba i Krka odradili su svoje obveze u županijskoj ligi ovog vikenda.

FSV II je u rijetko viđenom dvoboju, pobijedio Rab s nevjerojatnih 84-27. Košarkaši FSV uspješno su zatvorili sve puteve prema svom košu te su već na poluvremenu imali velikih 53-8. U nastavku su se malo opustili te su dozvolili Rabu da u trećoj četvrtini zabije više nego u cijelom poluvremenu (12 koševa). Zadnja četvrtina nije ponudila drugačiju priču te je FSV II otišao kući pjevajući.

Odlični su bili Oprešnik s 19 koševa i Matić s 17 koševa u redovima pobjednika. Kod Raba je Moljar zabio skoro sve koševe svoje ekipe (23).

U drugoj utakmici je Krk uspio parirati Kostreni samo u prvoj četvrtini (7-12). Kostrena je odličnom drugom četvrtinom otišla na nedostižnih +26 te je utakmica tu bila riješena. Kostrena je na kraju obranila domaći teren pobjedom od 56-23. Ivančić je bio noćna mora za Krk, ubacivši im 15 poena. Marijan je izjednačio njegov učinak u dresu Krka, ali nažalost nije imao raspoložene suigrače.

FSV II – Rab 84 : 27 (27:2, 16:6,20:12,21:7)

FSV: Peulić 4, Zatezalo 11, Malić, Šimatović 4, Vuksan 1, Miljak 6, Starčević 6, Ivančević 6, Gusić 2, Oprešnik 19, Rukavina 2, Matić 17, Linardić 6.

Rab: Molajr 23, Sović-Padovan, Grgurić, Gulić, Godinić 4, Kaštelan.

Kostrena – Krk 56:23 (12:7, 25:4, 7:10, 12:2)

Kostrena: Balen 7, Čeh 4, Juričić 3, Bajčić 2, Tonković 8, Čopić 7, Dragičević 2, Brletić 8, Ivančić 15.

Krk: Požega, Malović 2, Kosić 2, Mihajić 2, Berić 2, Marijan 15, Rodman.