Županijska kadetska liga: Porazi za Opatiju i Zamet

Županijska kadetska liga ponudila nam je dva susreta ovog vikenda.

U prvom dvoboju kadeti Krka nadvisili su Opatiju rezultatom 56-32.Odlučujuća je bila druga četvrtina u kojoj Opatija nije uspjela ubaciti nijedan koš (0:16; 7-30). U drugom poluvremenu nije im mogla pomoći nikakva bolja igra u napadu i obrani jer je zaostatak bio prevelik. Jozić sa 16 koševa bio prvo ime Krka u ovom susretu. Kod Opatije je standardno najbolji bio Volarević s 20 koševa.

U drugom susretu prvenstva, FSV II nadigrao je Zamećane rezultatom 75-60. Košarkaši FSV-a imali su sve pod svojom kontrolom kroz cijeli susret. Zamet se pokušao približiti u trećoj dionici, ali brzo su uklonili košarkaši FSV-a sve sumnje u njihovu pobjedu u zadnjoj četvrtini. Jakovac je s 19 koševa predvodio pobjedničku momčad. Kod Zameta, Sablić je popunio svoju statistiku s 18 koševa .

Opatija – Krk 32-56 (7-14, 0-16, 9-9, 16-17)

Opatija: Volarević 20, Crijen, Dunatov 2, Finderle, Volčanšek, Žiganto, Polegubić, Šarunić 8, Vengust 2, Rajković.

Krk: Malović 16, Jozić 21, Horvat, Stašić 2, Stanić, Malović, Olivia 4, Geljić 4, Čonakić, Marijan 3

FSV II – Zamet 75-60 (14-9, 26-22, 17-19, 18-11)

FSV II: Klapan, Rukavina, Jakovac 19, Milaković 10, Sertić 9, Fehimović 9, Vučemil 14, Grbavac 9, Nikšić 5, Tomas

Zamet: Tončinić, Sablić 18, Gašparac 10, Smoković, Matejčić, Bojčić, Veršić 9, Sabljak 8, Rota, Bart 15, Makić, Dechman