Županijska juniorska liga: Odlični Gjukić u pobjedi Zameta

14650236_1215330485201353_5881440965516324943_nOvaj vikend bio je relativno miran za juniore te su na teren izašli samo košarkaši Crikvenice i Zameta.

U vrlo neizvjesnoj utakmici, Zamet je na krilima Gjukića uspio uzeti pobjedu na gostovanju kod Crikvenice, 85-79. U prvom poluvremenu obje ekipe su se borile za svaku loptu. Međutim, Crikvenica je ipak uspjela na odmor otići s pola koša prednosti, 41-40. Treća četvrtina će se pokazati odlučujućom za Zamet i Crikvenicu. Zamećani su uspjeli razbiti blok domaćina te otići na respektabilnu prednost od +7, 65-58. U zadnjem kvartalu igra se opet ustalila te je Crikvenica uspjela samo ublažiti poraz za pola koša za konačnih 85-79 Zameta.

Gjukić je bio prvo ime susreta s 33 koša. Sekundirao mu je Paro, koji je postigao 20 koševa u pobjedi Zameta. Kod Crikvenice Domijan je zabio 22 poena. 15 koševa su za Crikvenicu dodali još Divković i Maričić.

Crikvence – Zamet 79-85 (19-22, 22-18, 17-25, 21-20)

Crikvenica: Pečaver 7, Divković 15, Domijan 22, Maričić 15, Kraljić, Car 5, Glavan 5, Došen 10.

Zamet: Gjukić 22, Paro 20, Martinović 1, Mlinar 2, Kordić 15, Hurem 14.