Županijska juniorska liga: Kraljevica ostala na vrhu

14991420_1354901931188995_2840321701498747532_oOdigrano je četvrto kolo PGŽ juniorske lige, u kojem su Kraljevica, Škrljevo i Cres ubilježili pobjede.

Zamet je držao Kraljevicu u šaci u prvome poluvremenu, međutim u drugoj polovici utakmice juniori Kraljevice su se vratili i uzeli pobjedu, 85-80. Presudila je odlična zadnja dionica igre Kraljevice, u kojoj su nadigrali Zamećane s 26-17. Najbolji je bio Paštar, koji je ubacio 28 koševa za Kraljevicu. Kod Zameta je briljantan bio Gjukić, koji je zatrpao koš gostiju s 36 koševa.

Škrljevo se našlo u istoj situaciji s Opatijom, koja je vodila prvo poluvrijeme. Međutim, u sljedeće dvije četvrtine su juniori Škrljeva odigrali odlično na obje strane terena te su uzeli pobjedu s 63-57. Nezaustavljivi tandem kod Škrljeva su činili Kukec s 19 i Jurković s 18 koševa.Najbolji Opatijac je bio Šunić s 15 postignutih koševa.

Crikvenica se držala protiv Cresa u prvom poluvremenu, gdje su čak na odmor otišli s pola koša prednosti.  No, u igrači Cresa su u u nastavku ušli znatno angažiranije te su do kraja potopili sve nade domaćina za pobjedom te su uzeli pobjedu doma s 95-74.  Domijan s 15 koševa bio je najefikasniji u redovima Crikvenice. Cres je do pobjede predvodio Pranjić s 29 koševa.

Zamet –  Kraljevica 80:85 (22:21, 23:14, 18:24, 17:26)

Zamet: Martinović 2, Mrakovčić, Paro 14, Mlinar, Gjukić 36, Kordić 17, Hurem 11.

Kraljevica: Vranković 17, Mitić M., Paštar 28, Šupuković 1, Kalac 11, Carletto, Brletić 7, Mitić R. 21.

Škrljevo – Opatija 63 : 57 (12:17,16:19,16:11,19:10)

Škrljevo: Živalj, Vičević, Jurković 18, Prpić, Tkalčec, Juričić, Kukec 19, Simone, Sušanj, Hrnjkaš 11, Pribanić 7, Kopajtić 7.

Opatija: Žiganto, Sablić 6, Glavan9, Donator, Šunić 15, Semialjac 14, Brajan 2, Volčanšek, Volarević, Medved, Mandić 11.

Crikvenica – Cres 74-95 (17-25, 25-16, 16-28, 16-26)

Crikvenica: Domijan 15, Divković 14, Kraljić, Bošnjak, D. Car 8, Maričić 6, S. Car 4, Vukadin, Pečaver 12, Došen 3, Glavan 11, M. Car 2

Cres: Salković 10, Budimir 8, Damijanević 4, Utmar 14, Sabranović 6, Kaštelan 2, Nađ 20, Filipas 2, Pranjić 26;