Zamet bez previše muke uzeo gostujuću pobjedu u Opatiji

Juniori Zameta došli su, vidjeli su te su osvojili Opatiju ovog vikenda u novom izdanju županijske juniorske lige.

Prva četvrtina je bila izjednačena, ali ipak je Zamet uzeo prednost od +5 – 11-16. Već u drugoj četvrtini je Zamet ubacio u brzinu više te je došao do prednosti od +22. Opatija se počela ofenzivno gasiti (14 koševa u drugome poluvremenu) te se već moglo upisati ime pobjednika. Zamet je nastavio igrati svoju igru te je do kraja utakmice uspio doći do nevjerojatnih +44, 36-80.

Maestralan je bio Paro, koji je susret završio s 28 koševa. Pribanić je bio drugi strijelac momčadi s 15 koševaaa. Kod Opatije je Sablić dogurao do 12 koševa.

Opatija – Zamet 36-80 (11-16, 10-27, 8-12, 7-25)

Opatija: Glavan 2, Šunić 10, Sblić 12, Semialjac, Volarević 2, Finderle 2, Brajan 4, Šarunić 2, Vengus.

Zamet: Paro 28, Pribanić 15, Longin 10, Dupski, Luke-Vrbanić 2, Kordić 9, Hurem 2, Gjukić 10