Ujević i Kastav upisali novu pobjedu u malđe kadetskoj županijskoj ligi

Škrljevo nije moglo parirati razigranoj drugoj ekipi Kastva.

Ovoga vikenda nam je županijska mlađe kadetska liga na meniju ponudila sraz između druge momčadi Kastva i Škrljeva iz kojeg su pjevajući izašli Kastavci. Od samoga početka smo mogli vidjeti u kojem će se smjeru kretati ovaj susret – Kastavci su već nakon prve dionice igre imali sigurnih +8 (14-6), da bi do kraja prvoga poluvremena došli i do dvoznamenkaste prednosti (+15, 37-22). Drugo poluvrijeme nije nam donijelo ništa novo – Kastav je nastavio sa svojom dominacijom što mu je u konačnici donijelo uvjerljivu pobjedu rezultatom 82-48.

Danas je najbolji bio Ujević s 25 koševa, ali svoje su u napadu odradili i Volčanšek s 18 koševa te Turk sa 16 koševa. Kod Škrljeva je najbolji bio Ljubalj s 21 košem.

Kastav II – Škrljevo 82-48 (14-6, 23-16, 27-13, 28-11)

Kastav II: Scheidl 2, Resanović, Marini, Nekić, Ujević 25, Rendić 7, Zamarija, Pustahija 4, Pešut, Volčanšek 18, Unković 2, Turk 16, Stojanović, Bjelčević, Belavić, Butina 4
Škrljevo: Podnar, Meštrović 2, Ljubalj 21, Sep, Tuhtan, Krešević 2, Sporiš 2, Antić 6, Lukanović 15, Haramija