Sven Car i Crikvenica bolji od Tomasa i Kraljevice

Kadeti Crikvenice u potpunosti su nadigrali vršnjake iz Kraljevice.

Županijska kadetska liga nije nam ovoga puta ponudila previše uzbuđenje. Kadeti Crikvenice lako su se obračunali s vršnjacima iz Kraljevice koje su nadigrali rezulatom 106-72. U prvome poluvremenu je Kraljevica još nekako držala priključak za domaćinom koji je kontrolirao utakmicu (42-33), ali u trećoj četvrtini i zadnje nade gostiju su isparile novom kanonadom domaćina (39 koševa! 81-55). Zahvaljujući tome, zadnja četvrtian bila je lišena bilokakve napetosti.

Sven Car je za Crikvenicu ubacio 29 koševa, dok kod Kraljevice briljirao Tomas s 26 koševa.

Crikvenica – Kraljevica 106 – 82(18-14, 24-19, 39-22, 25-27)

Crikvenica: Latin 13, Vukadin 4, S. Car 29, Vilušić 4, D. Car 13, Maričić 12, Đipalo 9, Tomas 2, Butorac 13. Bolješić 7
Kraljevica: Močilac 2, Mitić, Meixner, Tomas 26, Šupuković 11, Aleksić 17, Carletto 12, Brletić 4

Photo by: KK Kraljevica