Stoja slavila protiv Ri basketa u regionalnoj juniorskoj ligi

U zaostalom dvoboju petog kola juniorske regionalne lige, momčad Stoje je slavila protiv Ri basketa rezultatom 79-59.

Obje ekipe su došle s pobjedničkim ambicijama u ovaj susret. Prva četvrtina bila je pokazatelj toga (22-22), ali ipak su košarkaši Stoje do kraja poluvremena uspjeli okrenuti rezultat u svoju korist te na odmor otići s +6. Nakon odmora uslijedila je četvrtina s puno promašaja, što je rezultiralo sa samo 21 ubačenim košem u toj četvrtini (10-11; 51-46). No, košarkaši Stoje uspjeli su sve to nadoknaditi u zadnjoj dionici igre, u kojoj su ubacili čak 28 koševa, što im je osiguralo pobjedu. Ri basket se nije uspio probuditi ofenzivno (13 koševa) te je morao priznati poraz rezultatom 79-59.

Ri basket nije imao igrača koji je mogao zaustaviti Budisavljevića, koji je susret završio s 32 koša. Ništa lošiji nije bio ni Bulešić, koji je susret završio s 26 koševa. Kod gostiju se jedino istaknuo Kordić-Gružić s 14 koševa.

Stoja : Ri-basket 79:59 (22:22) (19:13) (10:11) (28:13)
Stoja: Budisavljević 32,Gustovarac 3,Bulešić 26,Buršić L.,Lukin 5,Veljković,Ban,Buršić M.,Pajković 13(1),Sošić.
Ri-basket: Dujaković 2,Tanković 8,Cvijović,Kordić-Gružić 14(2),Komadina 10,Mohorić 8,Marić 8(2),Baić 9(2).