Škrljevo palo od ruke Zameta u županijskoj kadetskoj ligi

Zamećani nastavljaju nizati uvjerljive pobjede.

Zamet je predvođen Katalinićem uspio srušiti Škrljevo u županijskoj kadetskoj ligi rezultatom 84-60. Kadeti Zameta od početka do kraja susreta su kontrolirali utakmicu. Škrljevo se koliko-toliko držalo kroz prvo poluvrijeme (38-23), ali već koncem treće četvrtine su bili na koljenima nakon kanonade Zameta (31-17) koja je rezultirala odlaskom domaćina na +29 (69-40). U zadnjoj četvrtini gostima je samo preostalo da ublaže svoj poraz.

Katalinić je susret završio s 24 koševa, ali svakako treba spomenuti i Skendžića koji je imao 22 koša. Kod Škrljeva se istaknuo Mulc s 23 koša, ali osim njega se samo još Jozić našao u dvoznamenkastim vodama (12 koševa).

Zamet – Škrljevo 84:60 (22:11, 16:12, 31:17, 15:20)

Zamet: Strepin, Vukušić, Špurej, Dolušić, Longin 2, Živković, Kutleša 4, Katalinić 24, Vucemil 4, Dupsk 9, Vukajlović 15, Skendžić 22.
Škrljevo: Zubalj 2, Lukanić 7, Šarac 7, Simon 4, Bura 4, Tomić, Mulc 23, Meštrović, Jozić 12, Antić 1, Nikšić.