Škrljevo osvojilo drugo mjesto u Italiji

Alma Trieste se ipak pokazao boljim suparnikom u finalu.

Škrljevo nije moglo za ovu utakmicu računati na Dinu Stipčića, ali su se zato priključila tri mlada asa – Barnjak, Vranković i Hrnjkaš. Prva četvrtina pripala je Talijanima (27-22) koji do kraja poluvremena nsu ispuštali svojih pet koševa prednosti (40-35). Škrljevo je u trećoj četvrtini uspjelo smanjiti svoj zaostatak na samo -3 te je tako zadnju četvrtinu učinilo izrazito napetom. Dostojnom finala. Nažalost po naše košarkaše, talijanski košarkaški klub pokazao se boljim u ključnim minutama zadnje četvrtine te je uzeo pobjedu i trofej turnira rezultatom 77-68.

Najbolji igrač Škrljeva je danas bio Williams koji je ubacio 23 koša, dok se iskazao i Davor Konjević s 16 koševa. Nažalost, to nije bilo dovoljno za osvojiti turnir, ali vjerujemo da se Rajković vraća zadovoljan viđenim s pripremnoga turnira.

Alma Trieste – Škrljevo 77:68 (27:22, 13:13, 12:14, 25:19)
Škrljevo: Štemberger 12, Barnjak, Furlan 3, Nash, Boban 3, Hrnjkaš, Perković 9, Konjević 16, Radunić 2, Williams 23, Vranković.