Sjajni Bulešić odveo juniore Stoje do pobjede

U devetom kolu regionalne juniorske lige Stoja je nadjačala vršnjake iz FSV-a rezultatom 69-61.

FSV je bolje krenuo u susret te je na razočaranje domaćih uzeo prvu četvrtinu sa 17-24. Međutim, do kraja poluvremena Stoja se uspjela primaknuti na samo -3. U trećoj četvrtini nastavila je u istom ritmu te je pred ulazak u zadnjih deset minuta ona imala +3. Zadnja dionica igre nam je ponudila najgoru napadačku sekvencu za obje strane (14-9), što je išlo u prilog domaćinu koji je tako zakapario novu pobjedu u regionalnoj ligi.

Najbolji igrač susreta je bio Bulešić, koji je susret završio s 25 koševa. Na terenu su mu odlično asistirali Budisavljević (15 koševa) te Ban (14 koševa). Kod FSV-a su najbolji ovoga puta bili Orešković s 16 koševa te Kolić s 15 koševa.  Jashari nije uspio ponoviti izvedbu iz prošlog kola te je susret završio sa 9 koševa.

Stoja : FSV 69:61 (17:24) (18:14) (20:14) (14:9)

Stoja: Budisavljević 15(3), Gustovarac, Sošić, Bulešić 25(2), Buršić L., Veljković, Sabatti, Lukin 5, Ban 14(1), Buršić M., Pajković 10,Kurtović.
FSV: Orešković 16(2), Jashari 9, Kolić 15, Cvetković 2, Kurtić 11(1), Grbavac M., Solis 6, Žeželj 2.