Simultanka juniora Kastva protiv Stoje

Juniori Kastva razmontirali su svoje vršnjake iz Stoje rezultatom 95-60 u regionalnoj juniorskoj ligi.

Uraganski je Kastav odmah krenuo u susret, 33-16. Ostavljao je samo mrvice za svog protivnika koji se trudio svim silama suprotstaviti moćnom Kastvu, ali jednostavno nije išlo. U svakoj četvrtini je Stoja tonula sve dublje i dublje te kad je došlo vrijeme za zadnju dionicu igre, svi su mislili da će Kastav stati te zadnju četvrtinu odigrati u prvoj brzini. Međutim, to nije bio slučaj zato jer je Kastav završio utakmicu u istom stilu kao što ju je i započeo (32-12) te je uzeo zasluženu pobjedu.

Bez riječi nas je ostavio Ratko, koji je susret okončao s 38 koševa. Ono što je još impresivnije, u tih 38 koševa ugradio je nevjerojatnih devet trica! Barnjak je bio druga violina s 21 košem. Kod Stoje, najbolji je bio Ban koji je zabio 21 koš.

Stoja – Kastav 60:95 (16:33, 13:22, 19:8, 12:32)

Stoja: Budisavljević 10, Gustovarac 4, Sabatti, Sošić 3, Trpčevski, Veljković, Oblak-Zanky, Lukin 14, Ban 23, Pajković 6, Kurtović.

Kastav: Kusturin 6, Bešić 15, Barnjak 21, Marelja, Mandičić 6, Rogović 9, Mandekić, Ratko 38