Sigurna pobjeda Ri basketa, juniori Škrljeva se provukli protiv Cresa

Županijskoj juniorskoj ligi ni ovog vikenda nije nedostajalo dobrih susreta.

Škrljevo je uspjelo izvojevati važnu gostujuću pobjedu kod Cresa rezultatom 80-84. Škrljevo je odlično krenulo u susret te je do poluvremena napravilo prednost od +4. Međutim, Cres se razgoropadio u trećoj dionici te je u zadnjih deset minuta ušao sa +6. Gosti su bacili sve karte na stol u zadnjoj četvrtini te su na očaj domaće publike uspjeli okrenuti rezultat te u konačnici uzeti pobjedu. Briljirali su Hrnjkaš i Jurković (20/25 koševa) kod Škrljeva. Utmar je s 23 koša bio prvo ime Cresa u porazu.

Ri basket je imao puno lakši posao na gostovanju kod Crikvenice. Od početka do kraja su dominirali utakmicom te nisu u nijednom trenutku spuštali nogu s gasa. To je rezultiralo uvjerljivom pobjedom od 44-95. Cupać s 20 koševa predvodio je Ri basket, dok je njegov suigrač Mohorić ubacio 18 koševa. Kod Crikvenice, Maričić je bio jedina svjetla točka s 18 koševa.

Cres – Škrljevo 80-84 (19-27, 19-16, 28-17, 14-24)

Cres: D. Salković 20, Maraš 6, Budimir 1, Damijanević 2, Utmar 23 (1x3p), Sabranović 2, Kaštelan, Nađ 13 (1x3p), Filipas, Pranjić 13;

Škrljevo: Prpić 9 (1x3p), Tkalec 7, Kukec 6 (2x3p), Juričić 4, Sušanj, Hrnjkaš 20 (4x3p), Jurković 25, Kopajtić 13 (3x3p);

Crikvenica – Ri basket 44-95 (12-34, 13-15, 13-18, 6-28)

Crikvenica: Došen, Kraljić, Divković 3, Vukadin 4, Car 8, Maričić 18, Bošnjak, Pečaver 4, Glavan 6

Ri basket: Margić 10, Janković 18, Cupać 20, Cvijović 4, Mohorić 14, Marić 10, Komadina 7, Baić 6, Baćac-Simper 6