Senzacionalni Gustovarac srušio Kvarner usred Pule

Gustovarac i katastrofalno drugo poluvrijeme koštali Kvarner 2010

Stoja je na krilima Gustovarca upisala novu pobjedu u regionalnoj kadetskoj ligi. Ovoga puta je u njihvoj areni pokleknuo Kvarner 2010 rezultatom 88-77. Riječki sastav puno je bolje ušao u utakmicu te je već nakon deset minuta na kontu imao 8 koševa razlike, 11-19. Nastavio je riječki sastav drmati Pulom i drugoj četvrtini. U jednom trenutku je imao i velikih +19 te se činilo da se domaćin jednostavno ne može nositi s napadom gostiju. No, kako se bližilo poluvrijeme tako se i Stoja počela dizati te je uspjela smanjiti svoj zaostatak na -12.

Drugo poluvrijeme obilježio je Gustovarac koji je u kombinaciji s Sošićem bio neriješiva zagonetka goste. Na to još nadodajte činjenicu da je Kvarner ostao bez municije  u napadu i Volarevića zbog ozljede te dobivate preokret domaćina. Nakon treće četvrtine je semafor skoro pa pokazivao egal (60-61), a na kraju utakmice rutinsku pobjedu Stoje rezultatom 88-77.

Već toliko spominjani Gustovarac susret je završio s 40 koševa od kojih je čak 30 zabio u drugome poluvremenu. Kod Kvarnera je Kučić bio najbolji s 32 postignuta koša

Stoja : Kvarner 2010  88:77 (11:19) (23:27) (26:15) (28:16)

Stoja: Catela 2,Plišić,Sabatti,Sošić F. 24(2),Buršić L. 1,Veljković 3,Gustovarac F. (cap.) 40(3),Savin-Belas,Burazer 6,Buršić M. 10,Kurtović 2.
Kvarner 2010: Kučić (cap.) 32(5),Smoković,Veršić,Volarević,Sablić 10(2),Volarić,Gašparac,Pribanović 13,Sabljak,Jurković 2,Bačić 10,Lisac 10.