Samobor nadigrao Karlovac Šanac na pripremama

Karlovac Šanac nije uspio doći do pobjede na pripremama.

Samobor je uspio iznenaditi Karlovac na njihovom terenu te uzeti svoju prvu pobjedu na pripremama rezultatom 79-88. Samoborci su odlučno krenuli u susret što Karlovac nije očekivao te je to ubrzo rezultiralo početnom serijom od 13-0. Karlovac se uspio mobilizirati te je do kraja četvrtine smanjio zaostatak na -8, 14-22. Druga četvrtina pripala je Karlovcu, ali vodstvo je ostalo u rukama Samobora (43-48). U drugome poluvremenu Samobor je uspio odbiti sve napade Karlovca te zadržati svoju veliku prednost stečenu u prvoj četvrtini. Štoviše, kako je vrijeme teklo tako je opet i prednost Samobora počela rasti te su tako gosti susret zaključili s +9, 79-88.

Briljirao je Luka Žitko s 35 koševa, dok je kod Karlovca Lipak bio najbolji s 24 koša.

Karlovac Šanac – Samobor 79:88  (14:22, 29:26, 17:20, 19:20)

Šanac: Lipak 24, Kraljić 12, Panjević 2, Jagnjić 6, Požar 2, Beber, Češković 12, Škrtić 2, Josipović 19.
Samobor: Škara 13, Gionechetti 6, Mandalinić 13, Srabotnak, B.Levanić 2, M.Levanić 10, Gril 7, Gazić 2, Živko 35.

Photo by: KK Samobor