Riječanka potopila Viškovo

U jedinom odigranom susretu županijske lige za mlađe kadetkinje, uspješnije su bile izabranice Riječanke od Viškova rezultatom 59-20.

Dominacija Riječanke trajala je od prve do zadnje četvrtine. Posebno je upečatljivo bilo prvo poluvrijeme u kojem su napravili velikih 35-10. U nastavku su smanjili ritam u napadu, ali i dalje nisu dopuštale svojim protivnicama da u ijednoj četvrtini zabiju više od pet koševa.

Fenomenalna je bila Babić s 26 koševa. Šepić je isto odigrala kvalitetnu utakmicu te je dvoboj završila s 14 koševa. Kod Viškova, Getliher je bila najbolja s 6 postignutih koševa, dok su Brleković i Čop pripomogle sa svojih pet koševa.

Riječanka – Viškovo 59-20 (18-5, 17-5, 12-5, 11-5)

Riječanka: Šepić 14, Babić 26. Pejković 6, K. Bedran 2, T.Bedran 5, Bosnić, Grgičević 4, Misimović 1.

Viškovo: Čop 5, Getliher 6, Brleković 5, Leoni, Pejić, Gubo, Bliznac 2, Šogolj 2.