Ri basket upisao novu pobjedu u regionalnoj kadetskoj ligi

Ri basket se vratio iz mrtvih u Puli.

Ri basket uspio je doći do nove pobjede u regionalnoj kadetskoj ligi, ovoga puta protiv Pule 1981 koja je pala rezultatom 72-81. Zašto su se vratili iz mrtvih pitate se? Zato jer je Pula skoro cijelu utakmicu držala vodstvo, od samoga početka (23-18) pa sve do prvog velikog odmora (39-37) i zadnjih deset minuta igre (62-56). Međutim, kada je trebalo slomiti suparnika koji je cijelo vrijeme kaskao, domaćin upada u crnu rupu koju koriste gosti koji serijom 17-2 u potpunosti preokreću rezultat te uzimaju pobjedu u zadnjim minutama susreta.

Odličan je bio Baćac-Simper za goste s 25 postignutih koševa, dok je kod Pule odličnu partiju pružio Jakšić s 20 koševa.

Pula 1981 – Ri basket 72:81 (23:18, 16:19, 23:19, 10:25)

Pula 1981: Jakšić 20, Lešić, Zuber 6, Vučinić 1, Borina 2, Grgić 8, Đorđević 5, Siard 13, Kondić 13, Maurović 4, Milec.
Ri Basket: Marković 4, V.Smojver 9, Obranović 2, Matejčić, Frković 1, Mohorić 19, Grdić, Baćac-Simper 25, Baić 21, J.Smojver.