Regionalna kadetska liga: Kastav potopio Crikvenicu sa 114 koševa

14. kolo regionalne kadetske lige ponudilo nam pobjede Kastva i Pule 1981.

Kastav je bio izrazito napadački raspoložen protiv Crikvenice. Od početka do kraja su igrali u NBA ritmu. Činjenica koja sve govori je da su prvo poluvrijeme završili s nevjerojatnih 66-26! U nastavku susreta Kastav se malo smirio, ali i dalje je nastavio pokazivati svu raskoš svojeg napadačkog arsenala te je susret završio s čak 114 koševa te uvjerljivom pobjedom od +52, 114-62. Za Kastav su redom briljirali Rogović (26 koševa), Katalinić (23 koša) te Skendžić (22 koša)Kod Crikvenice je odličan bio Maričić s 22 koša.

Pula 1981 je u gostima kod Kvarnera izborila pobjedu rezultatom 72-85. Čvrsto i napeto je bilo prvo poluvrijeme, gdje je Puli pripala prva četvrtina,.Druga četvrtina je otišla u ruke Kvarneru, koji je s prednošću od +4 otišao na odmor. Međutim, Pula 1981 je puno bolje ušla u nastavak treće četvrtine te je voda počela teći na njen mlin, što je rezultiralo s +4 za njih. Zadnja dionica je samo potvrdila bolju igru Puležana i njihovu pobjedu. Pulu su predvodili Kajtazović s 25 koševa te Kondić s 23 koša. Kod Kvarnera je Baćac Simper imao 12 koševa

Kastav – Crikvenica 114:62 (33:15, 33:11, 24:12, 24:24)

Kastav: Marković 5, Rogović 26, Frković 5, Banašin 3, Jelušić 2, Jurković 16, V. Smojver 12, Katalinić 23, Skendžić 22.

Crikvenica: Vukadin, Divković 5, Bradarić 2, D. Car 14, Maričić 22, M. Car, Bolješić, Đanić 3, S. Car 16.

Kvarner 2010 – Pula 1981 72:85 (20:23, 23:16, 13:21, 16:25)

Kvarner: Kučić 5, Dubski, Turina 5, Pribanić 12, Bajić 8, Brnelić 4, Mohorić 5, Klarić 6, Baćac Simper 12, Volarić, Bačić 8, Lisac 7

Pula 1981: Asić 15, Rubil 10, Milec, Vučinić, Borina 6, Grgić, Kajtazović 25, Maurović, Zuber 4, Kondić 23, Kleva 2.