Regionalna kadetska liga: FSV utrpao 103 koša Kastvu

Proslavili su se ovog vikenda kadeti FSV-a i Kvarnera u regionalnoj ligi.

FSV je demolirao Kastav s rezultatom 103-74. Fvs-ov stroj je drobio gostujuću obranu kroz tri četvrtine te im u nijednom trenutku nije dopuštao da uzmu zraka. Pred ulazak u zadnju četvrtinu su imali velikih +37 nad Kastvom koji je uspio smanjiti svoju razliku na konačnih -29. Briljirao je kvartet Bušljeta-Grbavac-Kolić-Žeželj, koji je kombinirao za čak 80 koševa domaće ekipe. Rogović ovoga puta nije mogao sve sam te se morao zadovoljiti samo s titulom strijelca utakmice (30 koševa)

Utakmica između Kvarnera i Crikvenice je bila ipak napetija.Čvrsta igra s obje strane rezultirala je egalom na poluvremenu (32-32). Međutim, Kvrner je u nastavku susreta počeo nadigravati svojeg suparnika te je polagano gradio svoju prednost. U zadnjoj četvrtini spretniji je opet bio Kvarner, koji se tako doma vratio s vrijednom pobjedom, 66-73. Najbolji je u redovima Kvarnera bio Baćac-Simper s 24 koša. Kod Crikvenice je najprecizniji bio Danijel Car s 20 koševa.

FSV – Kastav 103:74 (28:11; 25:18; 33:20; 17:25)

FSV: Grbavac 21, Bušljeta 22, Jakovac 5, Čančarević 6, Šimatović, Šogolj 6, Žeželj 18, Brljavac 2, Fehimović, Tomas, Kolić 19, Varaklić 4.

Kastav: Marković 5, Rogović 30, Frković 10, Banašin 2, Jelušić 2, Jurković 10, Smojver 7, Katalinić 8, Skendžić.

Crikvenica – Kvarner 2010 66-73 (18-16, 14-16, 18-22, 15-19)

Crikvenica: J.Banušić, Vukain 9, Bošnjak, D. Car 20, Maričić 19, S. Car 8, A. Banušić, M. Car 6, Diivković, Bolješić 4, Šamanić

Kvarner 2010: Dubski, Pribanić 2, Bajić 5, Brnelić 4, Mohorić 20, Klarić 9, Baćac-Simper 24, Volarić, Bačić 5, Lisac 4.