Regionalna kadetska liga: Atomski napad FSV-a!

Regionalna kadetska liga obilovala je odličnim dvobojima ovog vikenda.

FSV je zahvaljujući svojem odličnom napadu pregazio Kvarner s 118-61. U prve tri četvrtine, FSV je igrao na NBA razini te je uspio ubaciti čak 102 poena. Kvarner 2010 nije imao šanse u obrani protiv raspoloženih igrača FSV-a, ali ih ni napad nije služio. Briljirali su Jakovac (31 koš), Grbavac (29 koševa) i Kolić (23 koša). Kod Kvarnera, Baić je predvodio napad s 10 koševa.

Crikvenica je odigrala dva dvoboja u kojima se nije najbolje provela. Stoja ih je rutinski riješila s rezultatom 84-59. Priča je već bila gotova u prvoj četvrtini, gdje je Stoja došla do prednosti od +13 (20-7). Crikvenica se držala u drugoj četvrtini, ali u drugom poluvremenu Stoja je opet ubrzala te je bez problema otpuhala Crikvenicu. Veljković s 29 koševa bio je ubojito oružje Stoje. Kod Crikvenice, Maričić je predvodio listu strijelaca s 18 koševa.

Kastav  se mučio u prvom poluvremenu protiv Crikvenice, ali je zato briljantno otvorio treću četvrtinu, koju je na kraju dobio s velikih 29-11. Crikvenica se nije uspjela oporaviti od tog šoka te je morala priznati novi poraz, 58-79. Briljantnan je bio Rogović, koji je zabio 36 koševa. Kod Crikvenice, S. Car je imao 18 koševa.

FSV – Kvarner 2010 118:61 (32:13; 35:7; 35:20; 15:21)

FSV: Grbavac 29, Bušljeta 31, Jakovac 6, Milaković 2, Šimatović 6, Šogolj 4, Biškupić 6, Brljavac, Fehimović,Tomas 3, Kolić 23, Varaklić 8.

Kvarner 2010: Kučić 9, Dupski 9, Turina 6, Baić 10, Brnelić 8, Mohorić, Klarić 6, Volarić 2, Bašić 7, Lisac 4.

Stoja : Crikvenica 84:59 (20:7, 20:20, 22:16, 22:16)

Stoja: Trpčevski 9(1), Buršić M. 4, Sabatti 2, Sošić 6, Buršić L. 5, Veljković 29(1), Siljan, Siard 15(1), Oblak-Zanki 5(1), Kurtović 9.

Crikvenica: Vukadin, Divković, Španović 2,Car D. 16(2), Maričić 18, Banušić 2, Car M. 15(2), Nekić 3(1), Bolješić 3.

Crikvenica – Kastav 58:79 (14:17, 20:18, 11:29, 13:15)

Crikvenica: Vukadin 7, Španović 2, D. Car 7,Maričić 11, S. Car 18, M. Car 9, Divković, Bolješić 2, Šamanić 2.

Kastav: Marković, Rogović 36, Frković 7,Banašin 2, Jelušić, Jurković 11, V. Smojver 8, Katalinić 13, Skendžić 2.