Rab iznenadio Kvarner 2010 u mlađe kadetskoj ligi

Drugo poluvrijeme bilo je sretno za Rab.

Mlađi kadeti Raba uspjeli su doći do velike pobjede u županijskoj mlađe kadetskoj ligi protiv Kvarnera 2010 II rezultatom 42-44. Kao što se da pretpostaviti iz samo dvije brojke, susret je bio sve samo ne dosadan. Kvarner 2010 kontrolirao je utakmicu kroz prvo poluvrijeme te je na odmor uspio otići s malom zalihom koševa, 24-18. Međutim, pridošli Rabljani nisu se predali u drugome poluvremenu nego su nastavili pritiskati domaćina što im se ubrzo počelo isplaćivati. Tako su pred zadnjih deset minuta došli na samo -1, 35-34, da bi onda u zadnjih deset minuta napravili iščekivani preokret i uzeli pobjedu rezultatom 42-44.

Najbolji su bili Holjak i Bošnjak sa po 11 postignutih koševa, dok je kod Kvarnera 2010 najbolji bio Rota s 12 koševa.

Kvarner II – Rab 42-44 (13-12, 11-6, 11-16, 7-11)

Kvarner II: Androš, Lisac 12, Prica, Rota 12, Bilić 5, Matić, Pavić 2, Makiš 2, Stejanović 3, Butorac 3, Maglić 3, Čerčinović
Rab: Bakota, Grgurić, N. Debelić, Fafanđer, Holjak 11, V. Debelić 10, J. Debelić, Makaus 6, Bošnjak 11, Sović-Padovan 6