Pula 1981 kao gost svladala Kvarner 2010 u pripremnom susretu

Pula 1981 i Kvarner 2010 susreli su se danas na Kozali drugi puta u predsezoni, ali ovoga puta Puljani su izišli kao pobjednici.

U utakmicu su nešto bolje krenuli gosti te su vodili s +3 nakon početnih 10 minuta, a s minimalnom prednošću od pola koša(42:41) odlaze na predah. U nastavku se vodila velika borba koja nam govori da će susreti ova dva kluba u Prvoj ligi biti zaista gusti, a da u sezonu uđu sa zadnjom pobjedom u međusobnom omjeru ipak se brinu Puljani. Ekipa Dalibora Mezulića uspjela je privesti dvoboj kraju s 84:80 pobjedom.

Pulu 1981 predvodili su odlični Ante Božić s 23 te Pave Blažević s 22 poena te tako uzvratili Kvarneru za poraz u susretu za treće mjesto na memorijalu Jože Severa. Riječkoj ekipi nije bio dovoljan ni učinak Ivana Kučana, koji je susret završio s 27 poena, od čega čak 6 trica.

Kvarner 2010 – Pula 1981 80:84 (20:24, 21:18, 20:21, 19:21)

Kvarner 2010: Delpin 9, Marinčić, Odak 11, Čavar 11, Vucić 2, Krstinić 6, Kučan 27, Krstić 4, Cvitković 5, Brajdić 5.

Pula 1981: Malagić, Blažević 22, Anderson 16, Božić 23, Percan 2, Đugum 14, Dojkić 7.