Poznati popisi za U-15 i U-14 reprezentaciju, Kučić i Kostić među pozvanima

HKS je obznanio popis igrača za hrvatsku U-15 i U-14 reprezentaciju uoči pripremnih turnira koje ih očekuju ovog ljeta, a na popisu su se našla dva igrača iz naše regije, Kvarnerov Vito Kučić( U-15) i Stojin Matej Kostić( U-14).

U-14 reprezentacija u svoje pripreme kreće 16. lipnja u Dubrovniku nakon čega će 20. i 21.6. odigrati dvije utakmice s Crnom Gorom. Hrvatski mlađi kadeti ponovno će se okupiti u kolovozu kada ih od 24. do 27.8. čeka turnir Slovenia Ball u Slovenj Gradecu. Sigurno da našoj vrsti može pomoći talentirani Kostić iza kojeg je sezona puna dobrih nastupa za mlađe kadete Stoje, s kojima je bio i na poluzavršnici PH, te za Novigrad u županijskoj ligi Istre.

U-15 selekcija pak ide na međunarodni turnir u litavski Kaunas 15. lipnja, a na kojem uz našu reprezentaciju još sudjeluju Njemačka, Latvija i domaćin Litva. Pripreme kreću preksutra, 10.lipnja u Velikoj, a Kučić će se zasluženo naći na njima nakon što je u ovoj sezoni bio predvodnik kadeta Kvarnera 2010, a nastupao je i za juniore riječkog kluba. U reprezentaciji će imati poznato društvo jer je pomoćni trener mladih Hrvata Kvarnerov Robert Jurković.

Puno sreće našoj reprezentaciji ovog ljeta, a Mateju i Vitu želimo da pokažu zašto zaslužuju biti igrači naše izabrane vrste!

POPIS IGRAČA (U14):

1. JAKOV MARJANOVIĆ – KK ĐAKOVO

2. ZVONIMIR IVIŠIĆ – KK VITEZ

3. TOMISLAV IVIŠIĆ – KK VITEZ

4. ROKO RAĐA – KK SPLIT

5. BRUNO TOMIĆ – KK SPLIT

6. ANDRE SKELIN – KK CEDEVITA

7. DUJE BRALA – KK ZADAR

8. MAKSIM MATULINA – KK ZADAR

9. TONI TOMUŠIĆ – KK PETRINJA

10. JAKOV VUJIČIĆ – KK DUBROVNIK

11. NOA SVOBODA – KK CIBONA

12. LUKA KUMANOVIĆ – KK CIBONA

13. DOMINIK VUJANOVIĆ – HKK ŠIROKI

14. ANTONIO FRANOV – KK ZARA

15. JURAJ PLEADIN – KK DOŠK

16. JOSIP PEKAS – KK DOŠK

17.  MATE GORETA – KK DOŠK

18. MATEJ KOSTIĆ – KK STOJA

POPIS IGRAČA (U15):

1. ROKO PRKAČIN – KK CIBONA

2. HRVOJE MAJCUNIĆ – KK CIBONA

3. FILIP PAPONJA – KK CIBONA

4. LEO MENALO – KK CIBONA

5. MATEJ BOŠNJAK – KK CEDEVITA

6. LUKA MIONNI – KK CEDEVITA

7. VITO STRUNJAK – KK CEDEVITA

8. IVAN PERASOVIĆ – KK SPLIT

9. ANTE PERKUŠIĆ – KK SPLIT

10. TONĆI LISICA – KK ADRIATIC

11. FILIP RADULOVIĆ – KK ZAPRUĐE

12. IVAN ŽIVKOVIĆ – GKK ŠIBENIK

13. LUKA HRKAĆ – HKK ŠIROKI

14. VITO KUČIĆ – KK KVARNER 2010