Paro i Depolo ubacili 53 za pobjedu Zameta u županijskoj ligi

Jednom kada se Paro i Depolo zagriju, gotovo je.

Juniori Zameta došli su do rutinske pobjede u juniorskoj PGŽ ligi nad Ri basketom rezultatom 90-77. Početak utakmicenam nije ponudio prevelikih uzbuđenja , ali zato je druga četvrtina u kojoj je Zamet odletio na vrtoglavih +18 (49-31). Dupski, Paro, Smoković, Depolo – svi su redom parali mrežicu gostiju koji nisu mogli nikako odgovoriti na kanonadu gostiju što je rezultiralo s već spomenutih -18.

Drugo poluvrijeme nije previše promijenilo stvari na semaforu, osim činjenice da je Ri basket uspio smanjiti svoj zaostatak na konačnih -13.

Briljirao je zametski duet ParoDepolo koji je kombinirao za nevjerojatna 53 koša. Kod Ri basketa je tradicionalni najboji bio Baćac-Simper s 22 koša, dok vrijedi spomenuti i Baića koji je ubacio 17 koševa

Zamet – Ri basket 90-77 (24-25, 25-6, 18-23, 23-23)

Zamet. Depolo 25, Paro 28, Katalinić 8, Dupski 6, Skendžić, Milković 3, Krasnić 2, Smoković 6, Vučemil 5, Vukajlović 7
Ri basket: Malković 2, Marijančević, V. Smojver 11, Obradović 2, Matejčić, Frković 8, Mohorić 9, Grdić, Baćac-Simper 22, Baić 17, Glavan 4, L. Smojver