Novo kolo, novi derbi: Juniori Kastva srušili Kvarner 2010!

Juniori Kastva i dalje su glavni u regiji.

Kastav je predvođen Benkovićem i Bešićem upisao veliku pobjedu u regionalnoj juniorskoj ligi nad Kvarnerom 2010 rezultatom 74-68. Krenulo je uzbudljivo od prve četvrtine koju je uspio osvojiti Kastav (17-14). Uspjeli su svoju prednost podebljati već u drugoj četvrtini te se tako na odmor otišlo s rezultatom 36-30. U drugome poluvremenu je napokon jedna četvrtina pripala košarkašima Kvarnera (56-53). U zadnjoj četvrtini kada se odlučivalo o pobjedniku, veću prisebnost su ipak pokazali juniori Kastva koji su se tako na najbolji način vratili na pravi put nakon poraza u prošlome kolu.

Susret su obilježili tandemi – Benković/Bešić kombinirali su za 36 koševa (18/18), dok je duet Brajdić/Šibenik kombinirao za 34 koša (17/17).

Kastav – Kvarner 2010 74 : 68 (17:14, 19:16, 20:23, 18:15)

Kastav: Kusturin 12, Komadina 2, Marelja 4, Perinić 11, Kordic-Gruzic 9, Benković 18, Bešić 18, Benić, Janković.
Kvarner 2010: Kučić, Jerčinović – Juras 16, Sablić, Vucić 8, Brajdić 17, Marinčić 11, Šibenik 17, Klasan, Volarević, Lisac, Pribanić.

Photo by: KK Kastav