Mlađim kadetima Krka pripao “otočki derbi”!

Mlađi kadeti Krka su u tvrdoj utakmici protiv Raba došli do nove pobjede rezultatom 36-43.

Krk je fenomenalno otvorio susret te je uspio domaćina svesti na samo četiri poena nakon prve dionice igre. Rabljani su se oporavili od početnog šoka u drugoj dionici igre, gdje su uspjeli probiti obranu gostiju te smanjiti zaostatak na -13 (13-26). Drugo poluvrijeme nije nam donijelo veće promjene te je Krk u zadnju četvrtinu uspio ući s prednošću od +14,  23-37. U njoj je Rab bacio sve karte u napad, ali nije uspio sustići goste, koji su tako pobjednički izašli iz dvorane.

Krk je predvodio tandem Čondrić-Marijan, koji je ubacio skoro sve koševe za Krk (31 koš). Kod Raba je iskočio A. Debelić s 13 koševa.

Rab – Krk 36-43 (4-19, 9-7, 10-11, 13-6)

Rab: Jović Padovan. Grgurić 1, N. Debelić, Fafanđel, Holjar 11, V. Debelić 8, A. Debelić 13, Gulić 2, Kaštelan, Godinić.
Krk: Horvat, Blažević, I. Rodman, L. Rodman, Stanić 4, Čondrić 16 ,Babić 3, Kosić 4, K. Marijan, Kranželić, Fijačko, F. Marijan 15