Mlađi kadeti Zameta osvojili Krk!

Zamet će po dobrome pamtiti Krk.

U novome kolu mlađe kadetske lige je Zamet uzeo važne bodove na gostovanju kod Krka rezultatom 38-59. Prva četvrtina je bila ključna po sve sudionike susreta te je ona odredila smjer ostatka utakmice. Zašto? Zato jer je Zamet tu četvrtinu uzeo s velikih +12, 4-16. U drugoj četvrtini se ta prednost povećala na +14, a potom na okruglih +20. U zadnjoj četvrtini su gosti mirno priveli utamicu kraju s rezervama te zaokružili svoju pobjedu na konačnih +21.

Titula igrača utakmice je pripala Špureju koji je susret završio s 26 koševa. Odličan je bio i Živković s 21 postignutim košem, dok je kod Krka Babić imao 17 ubačenih koševa.

Krk – Zamet 38-59 (4-16, 13-15, 9-15, 12-13)

Krk: Jurina 1, Malović, Bajo, Blažević 4, Babić 4, Babić 17, Berić 11, Blažić
Zamet: Jelenković, Živković 21, Macan, Blaženović, Glavan, Špurej 26, Sterpin 4, Matek 4, Golubić 4