Mlađi kadeti Stoje zatrpali FSV sa 100 koševa!

Mlađi kadeti Stoje nastavljaju s odličnim partijama ove sezone.

U trećem kolu regionalne mlađe kadetske lige mogli smo svjedočiti pravoj kanonadi mlađih kadeta Stoje protiv FSV koji je pretrpio težak poraz rezultatom 100-68. Stoja je u susret krenula furiozno te je već nakon prve četvrtine mogla sa osmijehom na licu pogledati prema semaforu (24-12). Gosti su udrugoj četvrtini pružili nešto bolji otpor, ali unatoč tomu je prednost nastavila rasti (49-34).

U drugome poluvremenu Flumen Sancti Viti je još dobro stajao u trećoj četvrtini (70-51), ali je u potpunosti pao u zadnjoj četvrtini što je Stoja iskoristila da dođe do brojke od 100 koševa.

Najbolji topnik domaćega sastava je bio Kostić s 26 koševa, dok je kod gostiju Pepelar imao 14 koševa.

Stoja- FSV 100 : 68 (24:12, 25:22, 21:17, 30:17)

Stoja: Kostešić 8, Rojnić 2, Rotar, Turić 11 (1x3p), Stojšić, Brkić 4, Pavletić 19, Jakara, Blažević 14 (2×3p), Kostić 26, Šimac 18, Percan.
FSV: Plješa 14 (1x3p), Matić 3, Božanović 5 (1x3p), Šorić, Vuksan 4, Malić, Starčević 8, Ivančević, Čošić 8, Pepelar 14 (1x3p), Rajković 10 (2x3p), Peulić 2.

Photo by: Stoja KK