Mlađi kadeti Stoje sigurni na gostovanju kod Kastva

Jedno poluvrijeme je bilo dovoljno mlađim kadetima Stoje.

Mlađi kadeti Stoje s lakoćom su došli do nove pobjede na gostovanju kod Kastva u regionalnoj mlađe kadetskoj ligi rezultatom 49-77. Od samoga početka susreta su košarkaši trenera Pavletića nametnuli svoju igru na obje strane parketa štoje rezultiralo time da su u prvome poluvremenu ograničila domaćina na samo 13 postignutih koševa naspram njihovih 31.

Drugo poluvrijeme je samo poslužilo Stoji da kroz još dvije dionice igre zaokruži svoju pobjedu na konačnih +28.

Odličan je bio Kostić s 15 koševa, ali svakako treba istaknuti još Šimca (12 koševa), Blaževića (11 koševa) te Percana i Pavletića (10 koševa). Kod Kastva je najbolji ponovno bio Bezić sa 17 ubačenih koševa.

Kastav – Stoja 49-77 (6:17, 7:14, 15:23, 21:23)

Kastav: Bezić 17(1), Zamarin, Šoškić, Ujević, Banašin 10(1), Jelušić 13(1), Pustahija, Marini, Volčanšek 7(1), Ivanić 2, Turk.
Stoja: Kostešić, Rojnić 4, Turić 8, Stojšić 4, Brkić 3, Pavletić 10, Jakara, Blažević 11(1), Kostić 15, Šimac 12, Percan 10.

Photo by: KK Kastav