Mlađi kadeti Kvarnera u skladu s ambicijama otvorili regionalnu ligu

Nema straha za mlađe kadete Kvarnera 2010.

Mlađi kadeti Kvarnera 2010 vratili su se ovoga vikenda s pobjedom s jednog od najtežih gostovanja u regiji, točnije, s Cresa. Iako rezultat 75-82 sugerira tijesnu i napetu utakmicu, ona je ipak više-manje toga bila lišena. Izabranic trenera Musića bolje su krenuli  u susret te su nakon prvih deset inuta igre na kontu već imali +5, 13-18. Nastavili su graditi na tome već u drugoj četvrtini u kojoj su uspjeli doći do sad već velikih +16 (31-47). Cres jednostavno nije imao odgovora na pojedine pojedince u redovima gostiju. U drugome poluvremenu su gosti polako počeli stiskati kočnicu (49-70), da bi u zadnjoj četvrtini dopustili domaćinu da dođe do pristojnih -7, 75-82.

Odličan je bio Veršić s 22 koša za Kvarner 2010, dok je za Cres najbolji bio Bruno Salković s 20 koševa.

Cres – Kvarner 2010 75:82 (13:18, 18:29, 18:23, 26:12)

Cres: Blažević 18, B. Salković 20, Dlačić 5, Filipaš 12, Bosnić 4, Damijanjević 2, Lovrečić 9, Ćurković 3, Sepčić, E. Salković