Mlađi kadeti Kvarnera 2010 nastavljaju marširati kroz regionalnu ligu

Mlađi kadeti Kvarnera 2010 nastavljaju tamo gdje su stali u prošlome kolu regionalne lige.

Mlađi kadeti Poreča pali su bez ispaljenoga metka u gostima kod Kvarnera koji je pobjedu uzeo s uvjerljivih 82-41. Utakmica je praktički započela i završila s prvom četvrtinom koju je Kvarner dobio s nevjerojatnih 31-7. Poreču je presudila domaćinska obrana koju nikako nisu mogli probiti, a kada su je probili nisu mogli zabiti što je favorit regionalne lige jednostavno morao kazniti.

Sljedeće tri četvrtine je Kvarner odradio u nižoj brzini kako bi sačuvao stožerne igrače za daljnji tijek natjecanja, ali Poreč to ipak nije uspio iskoristiti da smanji svoj zaostatak.

Najbolji je na terenu toga dana bio Veršić s 25 postignutih koševa, dok je kod Poreča odličan bio Benković s 12 koševa.

Kvarner 2010 – Poreč 82:41 (31:7, 18:11, 14:13, 19:10)

Kvarner 2010: Bart 8, Kovačević, Androš 2, Rota, Sablić 12, Matić, Veršić 25, Rakuljić 8, Volarević 11, Gašparac 11, Marjanović 5.
Poreč: Udovičić, Belina 8, Dušković 8, Bilić 8, Vivoda, Žipovski, Ferenčić 5, Benković 12, Fabris E.

Photo by: KK Poreč