Mlađi kadeti Kastva prošli neokrznuti u gostima kod Crikvenice

Mladi Kastavci su opet bili uspješni u regionalnoj mlađe kadetskoj ligi. Ovoga puta je pala Crikvenica rezultatom 53-86.

Kirci su se na domaćem terenu držali u prvome poluvremenu, gdje nijedna momčad nije bila previše ofenzivno raspoložena. Kastav je zato ipak bio malo spretniji od domaćina te je na odmor otišao s prednošću od +9. Treća četvrtina pripala je Crikvenici, koja je smanjila svoj zaostatak na dostižnih -6, ali Kastav je u u zadnjoj četvrtini opet ubacio u brzinu više te je ubrzo i riješio susret.

Jelušić sa 17 koševa te Ivanić s 13 koševa predvodili su goste do nove pobjede u ligi. Kod Crikvenice je na visokoj razini bio Latin, koji je susret završio sa 17 koševa.