Mlađi kadeti FSV-a nadigrali Kostrenjane

Mlađi kadeti su se pokazali malo boljima od svojih vršnjaka iz Kostrene te su uzeli novu pobjedu rezultatom 58-45.

Već u prvoj četvrtini je FSV uspostavio svoju inicijativu te je imao +4 nakon prve četvrtine. U drugoj četvrtini je bilo malo gušće, ali ipak su vodstvo uspjeli povećatina +6, 31-25. Međutim, kao što su stariji vršnjaci eksplodirali protiv Kraljevice, tako su i mlađi eksplodirali u trećoj četvrtini. Ostavili su Kostrenu na samo četiri koša te su praktički riješili utakmicu serijom 15-4. U zadnjoj dionici igre Kostrena je jedino uspjela ublažiti svoj poraz.

Odličan je bio Zatezalo s 20 koševa za pobjednike. Kod Kostrene je Balen upisao 14 koševa.

FSV II – Kostrena 58:45 (17:13, 14:12, 15:4, 8:16)

FSV: Zatezalo 20, Gusić 2, Vuksan 8, Malić 2, Starčević 14, Ivančević 6, Oprešnik 6, Rukavina, Matić, Miljak
Kostrena: Balen 14, Bajčić 2, Vidović 1, Juričić 4, Čopić 4, Brletić 4, Ivančić 6, Carletto 10.