Lukanić odveo Škrljevo do pobjede nad Rabom!

Mlađi kadeti Škrljeva obranili su svoj teren.

Mlađi kadeti Škrljeva uspjeli su nadigrati Rab na svojem terenu rezultatom 62-51. Furiozno su u susret krenuli domaći igrači koji su uspjeli goste ostaviti na samo četiri postignuta koša u prvih deset minuta igre naspram njihovih 14 (14-4). Raspucao se Rab u nastavku utakmice, ali njihov zaostatak se nastavio povećavati te je na poluvremenu on glasio -13, 33-20. Neslužbeno je utakmica već završila u trećoj četvrtini u kojoj je Škrljevo došlo do ogromnih +19 (47-28), kojih je Rab do kraja susreta uspio smanjiti na pristojnih 11 koševa razlike.

Briljirao je Lukanić s 26 koševa za Škrljevo, dok se u redovima Raba istaknuo Holjar s 27 koševa.

KK Škrljevo – KK Rab 62:51 (14:4, 19:16, 14:8, 15:23)

Škrljevo: Podnar 4, Meštrović, Zubalj 6, Sep, Tuhtan 4, Krešević 8, Pranjić 2, Sporiš 4, Antić 4, Lukanić 26, Haramija.
Rab: Sović, Lupić, Grgurić 2, Ćuća-Žentil, Debelić J., Holjar 27, Fafanđel, Debelić V. 20, Makaus 2, Debelić N.