Ludo drugo poluvrijeme donijelo pobjedu kadetima Krka

Kada već seniori nisu uspjeli, hoće kadeti.

Kadeti Krka uspjeli su izvući pobjedu na gostovanju kod Kraljevice rezultatom 34-58. Utakmica nije krenula dobro za Krk koji je nakon prve četvrtine kaskao za Kraljevicom (13-7). No, kako su minute prolazile, tako su se gosti polagano počeli dizati te je već na poluvremenu bilo samo -3, 24-21. Drugo poluvrijeme započelo je kao iz snova za Krk koji je jednostavno eksplodirao te je uspio goste ostaviti na samo pet koševa (5-17;29-38). Povratka više nije bilo za Kraljevicu koja nije imala odgovora na Krk koji je ponovio igru iz treće četvrtine u četvrtoj, što mu je bilo dovoljno da ugrabi uvjerljivu pobjedu rezultatom 34-58.

Odličan je bio Galić s 17 koševa za goste, dok je kod Kraljevice Tomas s 18 koševa predvodio svoju momčad.

Kraljevica – Krk 34:58 (13:7,11:14,5:17,5:20)

Kraljevica: Šupuković 6, Aleksić 6, Čenanović 17, Tomas 18, Mitić 5, Mexner, Močilac, Carletto, Brletić
Krk: Jakupi 14, Galić 17, Malović 14, Barović 2, Oliva 7, Mariban 4, Kirinčić, M. Malović, Jozić