Laka pobjeda Pazina u regionalnoj kadetskoj ligi

Kadeti Pazina s lakoćom su odradili novo kolo regionalne kadetske lige.

Pazinjani su s uvjerljivih 89-57 potopili vršnjake iz Stoje u regionalnoj kadetskoj ligi. Od samoga početka smo mogli vidjeti kako će Stoja teško zaustaviti razigrani duet Pazina, ZajcGuštin, koji je predvodio napad domaćina. Nakon prve dvije četvrtine se Stoja još dobro držala na nogama (45-30), ali kada je na snagu stupilo drugo poluvrijeme, priči je došao kraj za goste koji su u trećoj četvrtini uspjeli zabiti samo 10 koševa naspram 17 pazinskih (63-40). Pazin je do kraja utakmice svojih +23 uspio pretvoriti u konačnih+33.

Zajc je bio fenomenalan danas s 28 postignutih koševa, ali niti Guštin nije previše zaostao za svojim suigračem (25 koševa). Kod Stoje je Sošić imao 22 koša ,dok je Gustovarac ubacio 19.

Pazin – Stoja 89:57 (21:14, 24:16, 17:10, 27:17)

Pazin: Ančić, Krulčić L. 2, Baća 7(1), Zajc 28(1), Krulčić M. 8, Guštin 25(1), Erik 13(1), Lukšić, Fabris 6(1), Berton.
Stoja: Trpčevski, Sabatti, Sošić F. 22(3), Buršić L. 7, Veljković 6(2), Gustovarac F. 19(2), Catela 2, Plišić, Oblak-Zanki, Kurtović 1.